کاشت ابرو جایگزینی ایده آل برای تاتو ابرو
خرداد ۲۶, ۱۳۹۸

کاشت ابرو،  جایگزینی مناسب برای  تاتو ابرو

ابروها یکی از ویژگی های برجسته و مهم صورت هستند. امروزه کاشت ابرو به یک روش محبوب برای افرادی که بدنبال پرپشت و زیبا نمودن ابروهای خود هستند تبدیل شده است. ابروی پرپشت و زیبا به ظاهر افراد مخصوصا خانم ها زیبایی خاصی می بخشد و اگر بر اثر عواملی این زیبایی دچار خدشه شود و آسیب ببیند به دنبال راهی برای پرپشت کردن و زیبا نمودن آن خواهند بود اما باید دید کاشت ابرو بهترین جایگزین تاتو برای ابرو خواهد بود .

مزایا و معایب تاتو ابرو

امروزه یکی از روشهایی که در جبران کم پشتی ابرو به ویژه در خانم ها مورد استقبال قرار گرفته تاتو ابرو می باشد که با استفاده از رنگهای مصنوعی در ابرو باعث ایجاد حالت پرپشتی و تغییر شکل آن می شود ، این روش به دلیل سرعت بالای تغییر ابرو و هزینه پایین مورد استقبال قرار گرفته است.

اما به کار گیری این روش ممکن است باعث ایجاد عوارضی مانند حساسیت و تورم و خارش در پلک و ابرو وچشم گردد و به دلیل اینکه پاک کردن آن بسیار مشکل می باشد و ممکن است به خاطر یکنواخت بودن حالت ابرو بعد از مدتی فرد از انجام آن پشیمان گردد باید انجام دادن آن با تفکر بیشتری صورت گیرد.

کاشت موی ابرو جایگزین تاتو برای ابرو

کاشت ابرو جایگزین تاتو ابرو

به دلیل معایب تاتو کردن برای افراد و به دلیل آنکه در کاشت مو امکان رشد مجدد موها وجود دارد و عوارض ناشی از تاتو برای فرد ایجاد نخواهد شد و پرپشتی مو طبیعی تر خواهد بود کاشت مو جایگزین مناسبی برای تاتو کردن و رفع مشکل کم پشتی ابرو خواهد بود، تاتو کردن ابرو به دلیل ضربات دستگاه تاتو به ریشه مو باعث ریزش طبیعی موی ابرو خواهد شد اما در کاشت مو به دلیل دقت بالا در کاشت اگر ریزشی صورت گیرد باز مو مجددا رشد خواهد داشت. کاشت ابرو برای افرادی مناسب خواهد بود که بر اثر عواملی مانند بیماری یا سوانح تمام ابروی خود را از دست داده اند .

اگر فردی در جبران کم پشتی ابروی خود اول اقدام به تاتو برای ابرو کند و سپس تصمیم به کاشت ابرو بگیرد بنا به تشخیص متخصص اول تاتو توسط لیزر پاک خواهد شد سپس کاشت ابرو صورت می گیرد اما وجود تاتو مانع کاشت ابرو نخواهد شد و در مواردی نیز تاتو فرد پاک نشده و عمل کاشت مو روی تاتو انجام خواهد گرفت که ممکن است باعث پرپشت تر شدن کاشت گردیده و به ابرو حالت زیباتری نیز ببخشد. گر چه کاشت ابرو بهترین جایگزین تاتو ابرو می باشد ولی به دلیل هزینه بالا کمتر مورد استقبال قرار می گیرد.

کاشت ابرو چگونه انجام می گردد؟

افراد در مواجهه با مشکلاتی مانند ریزش و کم پشتی ابرو می توانند از روش کاشت ابرو استفاده نمایند. در واقع کاشت ابرو بهترین روش برای افرادی است که از ظاهر ابروی خود رضایت ندارند و به دنبال راه های زیباتر نمودن آن هستند.

ابروهای کاشته شده ظاهر به مراتب طبیعی تری دارند و مانند ابروهای طبیعی رشد کرده و میتوان آنها را به شکل دلخواه اصلاح و یا رنگ نمود. در صورتی ابروهای تاتو شده غیر قابل تغییر است و بعد از مدتی فرد را با یکنواختی مواجه می گرداند و خسته کننده می گردد.

کاشت ابرو یک درمان سرپایی محسوب میگردد که با بی حسی موضعی انجام می گیرد. پزشک معالج ابتدا با مشورت خود بیمار طرح ابرو را بر روی صورت می کشد و سپس از موهای طبیعی خود فرد برای کاشت مو در این قسمت ها استفاده می نماید. برای کاشت مو در ناحیه ابرو باید از موهایی با ضخامت مناسب استفاده گردد که تشخیص آن به عهده متخصص کاشت ابرو می باشد.

ارسال نظر